ما سدید رویش هستیم

گروه کشاورزی صنعتی سدید رویش ویستا راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در عرصه طراحی، مشاوره و اجرای سازه‌های مدرن گلخانه‌ای را به طور غیر رسمی از ۲۰ سال قبل و با همکاری شرکت‌های خارجی (همچون اولما اسپانیا) به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت صنعت گلخانه در کشور با همراهی مدیران و متخصصین داخلی آغاز نمود و از سال ۱۳۸۴ در قالب شرکت مهندسی سروش سبز و دیگر شرکت‌ها فعالیت طراحی، مشاوره و تولید سازه‌های گلخانه‌ای و استراکچر متحرک سیستم سایبان و حفاظ حرارتی را با هدف بومی‌سازی این صنعت فراهم نمود. در ادامه و با توجه به رشد روز افزون این صنعت در کشور و افزایش نیاز مشتریان، مدیران شرکت تصمیم به تاسیس یک گروه کشاورزی صنعتی نمودند تا تمام نیازهای مشتری از جمله طراحی و ساخت و اجرای انواع سازه‌های کشاورزی و پس از آن خدمات مشاوره تولید و عرضه نهاده‌های کشاورزی و … را به طور کامل انجام دهد که این مهم در سال ۱۳۹۴ به وقوع پیوست و منجر به تولید سازه مدرنی با نام تجاری سازه گلخانه‌ای ویستا گردید. همواره اهداف پرسنل متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در این صنعت به سراسر کشور می‌باشد.
سازه اختصاصی پروه سدید رویش در محیط نرم‌افزار طراحی شده و دارای دفترچه محاسباتی می‌باشد و طراحی آن بر اساس آیین‌نامه گلخانه‌های آمریکا (NGMA) و آیین‌نامه فولاد آمریکا (AISC) و ضوابط مندرج در نشریه شماره ۴۷۴ معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و مبحث ششم و دهم ملی ایران و همچنین آیین‌نامه ۵۱۹ می‌باشد.
بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت با توجه به اینکه افزایش ارتفاع سازه حجم هوای بیشتری را در گلخانه فراهم می‌کند و این حجم هوای بیشتر باعث کنترل بهتر دما و رطوبت می‌گردد و از طرف دیگر ارتفاع بلند به عملکرد دریچه‌های سقفی کمک کرده و تهویه را بهبود می‌بخشد، لذا طی سال‌های ۹۶ تا ۹۷ برای نخستین بار در کشور اقدام به طراحی و تولید سازه‌های جدید با دهانه عریض ۸/۱۲ و ۱۶ متر با ارتفاع بیش از ۱۰ متر با مقاومت بالا و سبک‌سازی به وسیله ارتقاء تکنولوژی لوله و تولید لوله‌های بیضی (Oval) نمود. این سازه مدرن دارای تهویه مطلوب و شرایط اقلیمی پایدارتری است و دمای متعادل‌تری در ناحیه کنوپی گیاه فراهم خواهد کرد و در مجموع، نیاز گلخانه را به سامانه‌های سرمایشی تبخیری نظیر فن و پد سلولزی که مصرف آب بالایی دارند کاهش می‌دهد. همچنین، این سازه موجب کاهش ۳۶ درصدی استرس محیطی گشته و تبعاً برای کشاورزی کاهش استفاده بی‌رویه از کود و سموم شیمیایی و افزایش کمی و کیفی محصول را به ارمغان خواهد آورد. ما در گروه سدید رویش به افزایش تولید با بالا بردن عملکرد در واحد سطح با تلاش برای کاهش مصرف آب و استفاده بهینه از انرژی سوخت‌های فسیلی و کاهش گازهای مضر ناشی از سوخت گلخانه‌ها و بهبود سلامت جهان می‌اندیشیم و ایمان داریم که بهترین محصول در بهترین گلخانه تولید می‌گردد.‌

چرا سدید رویش؟

پروژه‌های کلید تحویل

Turnkey Projects

گلخانه‌های هوشمند

Smart Greenhouses

مهندسین مجرب

Experienced Engineers

اعضای سدید رویش

توانایی‌های منحصر بفرد سدید

هم‌اکنون این مجموعه در ۴ دپارتمان و ۶ زیر بخش جداگانه: طراحی سازه، ساخت و تولید، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری، مشاوره تخصصی و تحقیق و توسعه می‌باشد و با گردآوری این بخش‌ها تحت نام گروه کشاورزی صنعتی سدید رویش سعی در ارائه کامل خدمات کشاورزی به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص حقیقی دارد.

مهندسین مجرب

95%

تامین منابع

98%

تامین تجهیزات

99%

پرسش‌ها و پاسخ‌ها

ارائه خدمات و مشاوره‌های سدید رویش نه تنها با اتمام پروژه پایان نمی‌یابد بلکه تا حصول نتیجه با افتخار در کنار شما هستیم.
مهندسین ارزیاب سدید رویش با بررسی دقیق و میدانی مبلغ دقیق بودجه را بصورت بودجه کلی پروژه استحصال می‌کنند و تیم اجرایی موظف است با بودجه پیش‌بینی‌شده کار را به اتمام رساند‌.

 

تیم حرفه‌ای سدید رویش مفتخر است که در تمام پروژه‌های شخصی و تجاری از با کیفیت‌ترین تجهیزات و متریال استفاده کرده و پروژه‌ها را با بالاترین کیفیت به سرانجام برساند‌‌.
تیم مهندسان تحقیق و توسعه سدید رویش با کمال میل آماده انتفال تجربیات و آخرین علوم و فنون حوزه گلخانه‌داری به مشتریان ارجمند است.